سود پرک naoh

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خاصیت شیمیایی سود پرک مرغوب

سود جامد پرک دارای خاصیت قلیایی بسیار بالایی است. PH بالای این محصول می ‌تواند یک راه تشخیص مناسب در جهت بررسی مرغوبیت آن باشد. البته این شیوه نیاز به مهارت و تجربه ی خریدار نیز دارد زیرا که، به هر حال هر نوع سود جامد پرکی، حالا مرغوب و یا نامرغوب می ‌تواند PH بالایی تولید کند. شاید فاکتور تجربه باشد که در فرآیند مخلوط کردن سود پرک naoh با مقدار کمی از آب می تواند به میزان غلظت و کارایی سود جامد پرک پی ببرد.

سود پرک naoh

روش های تشخیص آزمایشگاهی

سود جامد پرک یک ماده ی جامد بی بو، بلورین، سفید و شفاف، غیر فرار و دارای ویژگی خورندگی بسیار بالا است و همچنین می ‌تواند رطوبت هوا را به خوبی جذب کند.
هر گونه عدم تناسبی از ویژگی ‌های بالا می‌تواند یک سود جامد پرک را تبدیل به یک سود پرک نامرغوب کند. اما سود جامد پرک در زمان حل شدن در آب گرمای قابل توجهی از خود تولید می کند. سنجش این گرما به یکی از ابزار های آزمایشگاهی در تشخیص سود پرک مرغوب تبدیل شده است.
سود پرک مرغوب باید دارای وزن مولکولی ۴۰.01 باشد. نقطه ی ذوب آن ۱۲ سانتی گراد است و در ۱۴۰ درجه ی سانتی گراد به جوش می آید. حلالیت سود پرک در آب ۱۰۹ گرم در ۱۰۰ میلی لیتر در دمای ۲۰ درجه سانتی گراد است. از این رو در شرایط آزمایشگاهی هر گونه انحراف از مقدار های مشخص شده می ‌تواند در مرغوبیت سود پرک جامد تاثیرگذار باشد.

به هر حال سود پرک naoh مرغوب چیزی است که می ‌تواند در فرآیند تولید بسیاری از موارد صنعتی تاثیر مستقیمی داشته باشد. تمام تولید کنندگان سود جامد پرک در تلاش هستند که سود پرک مرغوب تولید کنند. چرا که سود پرک نامرغوب به راحتی قابل تشخیص بوده و به آسانی بازار های خود را از دست خواهد داد.
البته این طورها هم نیست که تمام نیاز های سود پرک صنایع در گرو سود پرک مرغوب با درجه خلوص بالا باشد. برخی از کاربرد های سود جامد پرک بخصوص آن کاربرد هایی که چندان نگاه صنعتی ندارند مانند استفاده در دامداری ها و یا کارواشها و یا مصارف خانگی و اکثر صنایعی که حساسیت خاصی بر درجه ی خلوص بالا ندارند، می توانند از سود پرک به اصطلاح نامرغوب که البته فقط درجه خلوص پاین تری دارند، استفاده کنند. این نوع از سود که غالبا با افزودن نمک در فرآیند تولید سود حاصل می شود، بسیار ارزان تر از نوع مرغوب است که می تواند برای کاربرد های معمولی و خانگی بسیار حائز اهمیت باشد.

سود پرک

پرک بندر امام

شرکت پرک بندر امام با بهره بردن از کادری متشکل از ۳۰ نخبه مهندسی شیمی در کار تحقیقاتی و بهره‌برداری خود توانسته سطح کیفی مطلوبی در تولیدات خود داشته باشد. فرآیند تولید ۲۴ ساعته شرکت که در سه شیفت کاری می باشد، مادامی که توانسته سطح کیفی محصولات خود را در حد بالایی نگه دارد ...

ارتباط با ما

آدرس کارخانه: ایران، استان خوزستان، شهرستان بندر ماهشهر، شهرک صنعتی، سایت 1 ، فاز شیمیایی شرکت پرک بندر امام

تلفن :  00986152363419

فکس : 00982143856565

  + اطلاعات بیشتر

 

 

whatsapp    Telegram   imo

 

مدیرفروش: احمد توکل00989126712118