خرید کاستیک سودا

خرید کاستیک سودا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ثبات در قیمت سود پرک در بازار می تواند به یکی از الزامات صنعت تلقی شود. ثباتی که با وجود بازار پر تلاطم این روز های صنایع پتروشیمی نمی تواند به این سادگی ها بدست بیاید. شاید بتوان همراه با تزریق منابع در زنده نگه داشتن روند عادی تولید در صنایع پتروشیمی بشود در مدتی کوتاه خروجی این صنعت را در حالتی با ثبات تحت کنترل قرار داد اما باید همواره به این نکته توجه داشت که پتروشیمی در تاثیر مستقیم بازار ارز قرار دارد. بازاری که بی ثباتی های آن می تواند آرامش قیمت سود پرک در بازار را بهم بریزد.

خرید کاستیک سودا

قیمت سود پرک در بازار تحت تاثیرات بورس کالا

سود پرک از جمله مواد شیمیایی بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. تقریبا تمام صنایع به استفاده از این ماده ملزم شده‌ اند. به طوری که در روند تولید محصولات خود باید بتوانند سود پرک مرغوب و با کیفیتی تهیه کنند. این حجم بالا از تقاضا که در هر محصولی می ‌تواند موجب بروز بازار هایی شود، در روند خرید و فروش سود پرک نیز تاثیرات عمیقی گذاشته است. غالباً کالایی که تقاضا برای خرید و فروش آن زیاد می شود، در یک فرآیند خاص فروش وارد می شود که به آن بورس می گویند.
البته انواع بورس در انواع فعالیت ها وجود دارد که شامل: بورس ارز، بورس اوراق بهادار، بورس سهام و همچنین بورس کالا می شوند. قبل از آنکه به تأثیرات بورس کالا بر قیمت سود پرک بپردازیم، بهتر است مختصری با بورس کالا و قوانین حاکم بر آن آشنا شویم.

 

بورس کالا چیست؟

همان طور که از نام بورس کالا انتظار داریم، مکانی است جهت عرضه ی کالا، اما چه طور کالایی؟ بورس کالا یک بازار انسجام یافته است که در آن افرادی کالای خود را عرضه می کنند و بعد از قیمت‌ گذاری، کارشناسی شده و به فروش می رسند.
اما کالا ها شرایطی خام و فرآوری نشده دارند. مانند: انواع فلزات، گندم، برنج، سیمان و غیره. کالا هایی که عموماً محصول صنایع بالا دستی کشور ها است و مورد نیاز تولیدکنندگان پایین ‌دست صنعت می باشد. مکانی است که در روند عرضه تا فروش کالا های اساسی با ایجاد یک نظم در فرآیند عرضه تا تقاضا، می تواند خیال فروشنده را از بابت یافتن خریدار مطمئن کند و خریدار را از بابت یافتن کالای خود راحت کند. بورس کالا می ‌تواند از عرضه ی پراکنده و شلخته ی محصولات، ایجاد بازار های کاذب، بروز نوسانات سنگین در بازار و نبود شفافیت جلوگیری کند.

سود پرک

پرک بندر امام

شرکت پرک بندر امام با بهره بردن از کادری متشکل از ۳۰ نخبه مهندسی شیمی در کار تحقیقاتی و بهره‌برداری خود توانسته سطح کیفی مطلوبی در تولیدات خود داشته باشد. فرآیند تولید ۲۴ ساعته شرکت که در سه شیفت کاری می باشد، مادامی که توانسته سطح کیفی محصولات خود را در حد بالایی نگه دارد ...

ارتباط با ما

آدرس کارخانه: ایران، استان خوزستان، شهرستان بندر ماهشهر، شهرک صنعتی، سایت 1 ، فاز شیمیایی شرکت پرک بندر امام

تلفن :  00986152363419

فکس : 00982143856565

  + اطلاعات بیشتر

 

 

whatsapp    Telegram   imo

 

مدیرفروش: احمد توکل00989126712118